Harpuny » Sporasub harpuny gumové

Sporasub harpuna One 90cmPro každou délku této harpuny byly použity různé tvary hlavně a příslušenství, čímž je každá v podstatě jiný model.

Hlavním rysem je struktura a zpracování. Hlaveň a rukojeť jsou vyrobeny z hliníku pomocí technologie hydro-forming a řezání laserem. Ústí hlavně je vyrobeno obráběním pevného bloku hliníku. Tyto tři základní komponenty harpuny jsou spojeny mechanicky a chemicky tak, že vytvářejí jednotné tělo a jde tedy o skutečnou hliníkovou harpunu typu monokok. Tato konstrukce zajišťuje extrémně přesné střílení. Hlaveň harpuny je vybavena integrovaným vodítkem šípu a má oválný tvar na koncích a tvar sépiové kosti uprostřed.

Tyto speciální tvary dávají harpuně optimální stabilitu, vztlak a hydrodynamiku. Rukojeť je ve stejné ose s hlavní, čímž téměř zamezuje zpětnému rázu. Speciální hliníkové ústí harpuny poskytuje čistou střelbu jak při dobře připravených střelách, tak při rychlé střelbě.

Modely 80 a 90 mají ústí pro kruhovou gumu a 95 a 100 pro dvojitou kruhovou gumu. Malý otvor na vnitřní straně ústí harpuny je určen pro vyvážení zbraně pomocí speciálních zátěží.

Harpuna má speciální zelenou kamufláž vytvořenou pomocí tepelného přenosu, což jí činí vysoce odolnou proti chemickým a mechanickým vlivům. Skutečně originální systém spoušťového mechanizmu dává šípu o 4cm větší prostor než u běžných harpun. Spoušť je velmi jemná a její citlivost není ovlivněna sílou vyvinutou při nabíjení.

Modely 80 a 90 jsou vybaveny navijákem ONE 50 s lankem Dyneema a modely 95 a 105 s navijákem ONE 80 s lankem Dyneema - oba navijáky jsou vyhotoveny také v zelené kamufláži.

Harpuna ONE je v základu vybavena 6,5mm šípem America z nerez oceli AISI630 (17-4ph).

Doporučená prodejní cena: 12435.00 Kč
12435.00
« Zpět